پوشاک موکارلو

نام برند: پوشاک موکارلو

زمینه فعالیت: مد ، لوکس و لوازم شخصی

آنگاه که کار را آغاز کردیم سعی بر آن داشتیم مجموعه ایی از بهترین پوشاک مد روز دنیا را با بهترین کیفیت عرضه کنیم و به همین دلیل با دیدی بر پایه مد قدم به عرصه تولید گذاشتیم تا بتوانیم راهنمایی برای آن گروه از افراد باشیم که می خواهند خاص باشند . تولیدات شرکت موکارلو نتیجه بی پایان افراد کارخانه و نگاه عمیق و موشکافانه برادران فرج پور است که هر یک در عرصه فعالیت بازرگانی خود کوله باری از تجربه را به دوش کشیده اند.
برند موکارلو برندی است که معنایی معادل با کیفیت، دوام، مرغوبیت، کلاسیک و کاربردی بودن دارد. برند موکارلو ممتاز و شناخته شده در سطح کشور و تمایز از تمامی برند های دیگر است که طرفداران بی شماری را از آن خود کرده و با محصولات خود طی نسل های متمادی به خوبی درخشیده است.
تمامی محصولات این شرکت با پارچه های ایتالیایی ، ایران و ترک با سایز های استاندارد ،طراحی و دوخت عالی به بازار عرضه شده است و قدرت ویژه خود را به واسطه طراحی های بدیع و بهسازی در تولیدات جدید و توازن میان سبک کلاسیک و مدرن امروزی بدست آورده است.
یکی دیگر از شاخص های شرکت موکارلو طراحی به روز و جدید پوشاک این شرکت می باشد که جایگاه اصلی برند را نمایان می سازد و سبب گردیده این شرکت برند های دیگری را نیز به ثبت رساند که بر طبق برنامه زمانبندی شده بیش از نیمی از محصولات این شرکت در خط صادرات قرار گرفته است.
نشانی وب سایت: http://www.mocarlo.com