لوازم ورزشی آوانا روشه

نام برند: لوازم ورزشی آوانا روشه

زمینه فعالیت: مسافرت ، تفریح و سرگرمی

شرکت آوانا روشه در سال ۱۳۸۸ بر پایه تجربه ۱۵ ساله مدیران خود به شماره ثبت ۳۷۰۵۹۷ ثبت و تاسیس گشت و فعالیت خود را با هدف “ارتقا سطح سلامت و ورزش” آغاز نمود. این شرکت محصولات تناسب اندام را در هر دو حوزه باشگاهی و خانگی عرضه مینماید. محصولات باشگاهی شامل محصولات هوازی مانند تردمیل، اسکی فضایی، دوچرخه نشسته و ایستاده، استپ ها، توپ ها، کش های مختلف و بیش از ۶۰ ایستگاه قدرتی و غیر قدرتی و هر آنچه برای تجهیز یک باشگاه مورد نیاز است؛ میباشد. محصولات خانگی نیز در دو دسته هوازی و بی هوازی مانند دستگاه های چندکاره عرضه میگردد.

این شرکت با تعریف دپارتمان تحقیقات و توسعه و استفاده از کارشناسان متخصص همواره به تحلیل بازار پرداخته و نیازهای مشتریان را شناسایی مینماید و با انتخاب کالای مناسب و ارائه هر چه بهتر خدمات در رفع این نیازمندی ها گام برمیدارد. شرکت آوانا مطالعه و تحقیقات گسترده ای در خصوص تاثیرات منفی کوتاه مدت و بلند مدت دستگاه های بدنسازی غیر استاندارد انجام داده و محصولات را از نظر بیومکانیک ، ارگونومی، ایمنی تمرین، عمر مفید و برآورد قیمت به کیفیت بررسی نمود و کمپانی های Reebok انگلستان و BH اسپانیا را به عنوان مناسب ترین و معتبرترین تولیدکنندگان تجهیزات ورزشی انتخاب نمود. هم اکنون این شرکت نماینده انحصاری این دو کمپانی در ایران و تنها عرضه کننده قانونی محصولات و خدمات این دو برند تجاری میباشد.

شرکت آوانا همواره فعالیت های خود را با تکیه بر اصل مشتری مداری و تکریم مشتری انجام میدهد. کیفیت بالای محصولات، تعهد به کار، ارائه مدرنترین و بروزترین محصولات پاسخ اعتماد مشتریان میباشد.

خدمات پس از فروش مهمترین ضامن کسب و کار بوده، آموزش و مشاوره رایگان، نصب و راه اندازی تجهیزات، ارائه گارانتی معتبر و پاسخ گویی سریع و رسیدگی به هرگونه گزارش نقص و شکایات اعلام شده از عمده فعالیت های این بخش میباشد.

شرکت آوانا همواره در حفظ ارتباط با مشتریان میکوشد و در صدد جلب رضایتشان بوده و پذیرای نظرات، انتقادات و پیشنهادات است و با استفاده از این ارتباط عملکرد خود را بهبود میبخشد. راه اندازی باشگاه مشتریان تسهیلات و امتیازات فراوانی را در اختیار مشتریان قرار داده و از آخرین وضعیت جشنواره ها، محصولات جدید و طرح های مختلف مطلع میسازد.

نشانی وب سایت: http://www.avanaco.com/