تن زیب

نام برند: تن زیب

زمینه فعالیت: مسافرت ، تفریح و سرگرمی

واحد تولیدی تن زیب (با اخذ جواز تاسیس از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به نام شخص حقیقی و همچنین ثبت برند تن زیب در اداره ثبت علایم تجاری ) تولید و عرضه محصولات ورزشی ، بدن سازی و ماساژ دهی خانگی را که از نظر قیمت برای عموم مردم قابل ابتیاع باشد و ضمن سبکی و کم حجمی ابزار مناسبی جهت جبران کمبود فعالیت بدنی و ایجاد نشاط برای افراد باشد را ماموریت خود قرار داده است . ما در این مجموعه تولیدی می خواهیم با ارائه وسایل ساده ای که علاوه بر کمک به انجام تمرینات ورزشی باعث تحریک و تشویق افراد به انجام فعالیت ورزشی و همچنین سرگرمی آنها می شود قدمی در نهادینه کردن امر ورزش در جامعه و خانواده ها داشته باشیم . به گونه ای که ورزش در تمام جامعه و در تمام سنین جزئ لاینفکی از زندگی شود .

محصولات تن زیب در عین سادگی علاوه بر ورزش و سرگرمی و رفع خستگی تاثیر بسیار زیادی در از بین بردن چربی نواحی مختلف بدن و به خصوص میان تنه و باسن ها را دارد . این واحد تولیدی در حال حاضر بالغ بر ۳۰ نوع محصول تولید می کند و بنا دارد در آینده ای نزدیک تعداد آنها را افزایش دهد تا بتواند سلایق مشتریان مختلف را پوشش دهد . با محصولات تن زیب می توانید با هزینه بسیار کمی یک باشگاه کوچک ورزشی ، تناسب اندام و ماساژ دهی را در خانه خود ایجاد کنید ضمن اینکه هیچ فضای اختصاصی نیز لازم نیست . قیمت گران ترین محصول ما از یک وعده غذا در اغلب رستورانهای تهران کمتر است .

وجه اشتراک محصولات تن زیب کیفیت، سادگی، تنوع، قیمت کم و مهمتر از هر چیز دیگر کارایی بالای آن میباشد که سلامتی، نشاط، تندرستی و تناسب اندام را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

این واحد تولیدی که کارخانه آن در شهرک صنعتی ایوانکی از توابع استان سمنان و دفتر فروش آن در تهران واقع می باشد یک واحد تولیدی خانوادگی بوده و مالک آن آقای علی اصغر اسمعیل پور است .ما در این وب سایت به معرفی محصولات تولیدی خود ( که لوازم ورزشی و ماساژ دهی خانگی بوده و اخیرا ترازوی خانگی نیز به آن اضافه شده است )پرداخته و در کنارآن امکان خرید اینترنتی را برای عزیزانی که دسترسی به عوامل فروش ما را ندارند از طریق شرکت ” پرداخت ” مهیا کرده ایم .

نشانی وب سایت: http://www.tanzib.ir/