تشریفات ملل

نام برند: تشریفات ملل

زمینه فعالیت: مسافرت ، تفریح و سرگرمی

تشریفات عروسی و خدمات مجالس ملل یکی از مجهز ترین و معتبر ترین برگزار کنندگان مجالس با شکوه عروسی و مجری همایش های دولتی و خصوصی به شمار می رود، این موسسه فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ آغاز نموده و در طی سال ها با سرمایه گزاری مداوم انسانی و مالی و بکارگیری کارشناسان مجرب وکارمندان متعهد و زیرگروه های حرفه ای در زمینه طراحی، اداره و پذیرایی مراسم و جشن ها به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین تشریفات تهران و ایران شناخته می شود.
رسالت فعالیت
تشریفات عروسی و خدمات مجالس ملل به عنوان یک موسسه خدماتی و تشریفات پذیرایی در زمینه مشاوره و برگزاری انواع جشن ها و گرد همایی، خدمات پذیرایی دیپلماتیک و اداری و ضیافت های خانوادگی به هم میهنان عزیز خدمت می کند. هدف ما ارائه کلیه خدمات و تامین نیازمندی های برگزاری مراسم به شکلی درخور، مطمئن و آبرومند مطابق با نظر میزبان برگزار کننده است.
تشریفات و خدمات مجالس ملل با به کارگیری امکانات، ادوات و زیرگروه های تخصصی و همچنین مدیریت کار آمدکلیه اجزاء ستادی و عملیاتی مورد نیاز در برپایی یک مراسم ، به موقع و بدون نقص اجرا شدن مراسم میزبان را تضمین می کند.
کیترینگ ملل
کیترینگ تشریفات عروسی ملل با در اختیار داشتن آشپزخانه مجهز صنعتی وطبخ روزانه انواع غذا توسط سرآشپز درجه یک تهران دامنه وسیعی از انتخاب غذای با کیفیت را در منوی خود عرضه می کند.
منوی غذایی ارائه شده توسط تشریفات و خدمات مجالس ملل کلیه غذاهای سنتی و ایرانی و رنج کاملی از انواع غذاهای فرنگی، اسنک ها و اردوورهای مدیترانه ای را شامل میشود (منوی غذایی) در کنار انواع دسر و سالادهای تازه و سس های مخصوص سرآشپز ملل میزشامی مثال زدنی را فراهم می آورد بعلاوه بکارگیری نهایت سلیقه در سفره آرایی و مشارکت گروه نور و تزئینات محیطی تشریفات ملل میز پذیرایی منحصر به فرد و همتا با مجلل ترین سلف سرویس هتل های ۵ ستاره بر پا می شود که براحتی آمادگی پذیرایی همزمان ۲۰۰ تا ۲۰۰۰ نفر را خواهد داشت.
کیترینگ ملل با هدف تامین سلامتی و تضمین کیفیت غذایی اقدام به گرفتن گواهی نامه های ISO و HACCP نموده و شایان ذکر است در کیترینگ ملل به منظور احترام به مقام مشتری کلیه فرایند تهیه غذا، از خرید و تهیه مواد اولیه طبخ ،ارسال و سرو غذا زیر نظر مشاور تغذیه و کنترل کیفیت مواد غذایی صورت می پزیرد تا که حاصل کار همواره از نظرکیفیت غذایی و رضایتمندی مشتری تضمین شده باشد.
آشپزخانه ملل همه روزه مسئولیت تهیه ارسال و سرو غذا در انواع سمینار و گردهمایی های مختلف و شام مجالس عروسی تهران را برعهده داشته که استفاده از وسایل نقلیه ویژه حمل غذای گرم و مهارت کارکنان آشپزخانه در سیستم سرو و پذیرایی از انبوه مهمانان، تشریفات ملل را نسبت به سایرین متمایز می سازد.
گل،گل آرایی و تزئینات محیطی
جشن های با شکوه عروسی ، تشریفات دیپلماتیک و خوشامدگویی، حتی مراسم ترحیم بخش بزرگی از شکوه و زیبایی خود را مدیون زیبایی گل و بکارگری سلیقه در تزئین گل توسط گل آرای مجلس هستند. انتخاب نوع گل، رنگ آرایی دسته های گل، چیدمان وگل آرایی مجلس نقش بسزایی در کیفیت بصری و زیبایی شناختی مراسم، بجا ماندن عکس هایی زیبا، و شکوه برگزاری هر مراسمی دارد.
تشریفات و خدمات مجالس ملل با وقوف به اهمیت این موضوع ضمن تهیه آرشیوی از آلبوم های گل آرایی و ژورنال های دکوراسیون انواع مجالس روز اروپا و آمریکا اقدام به تحقیق و جمع آوری شکیل ترین و بروزترین الگو های تزئین گل در ایران و سایر نقاط جهان نموده تا با الهام گرفتن از جدیدترین مدل ها و مطابقت با سلیقه مجالس ایرانی، بهترین شیوه ها و الگوهای گل آرایی متناسب با هر مجلس را عرضه کند. دقت و ظرافت بکار رفته درگل آرایی و رنگ آمیزی مجالس تشریفات ملل در هر مهمانی باعث متمایز و منحصر بفرد شدن هر مراسم می شود و در ضمن شکوه خیره کننده آن روز عکس های زیبا وخاطره انگیزی بجا خواهد گذاشت.
خدمات گل آرایی وتزئینات محیطی تشریفات ملل
· مشاوره جهت انتخاب گل در مراسم و تناسب رنگ با سرویس پذیرایی و هارمونی رنگ مراسم.
· ارسال گل، دسته گل و تاج گل به منزل یا مراکز اداری و هتل ها .
· اجرای دکوراتیوگل و تزئینات محیطی برای ادارات، سازمان ها در نمایشگاه ها و افتتاحیه ها و …
· گل آرایی منزل برای ضیافت های خانگی، انواع رسوم و پذیرایی ،گل اتاق مهمان، پا تختی و غیره.
· گل آرایی ماشین عروس در منزل .
· فروشگاه آنلاین ارسال گل هدیه . (بزودی)
محل برگزاری مراسم
تشریفات ملل به عنوان مدرنترین برگزار کننده انواع مراسم آماده سرویس دهی به هر نقطه از تهران وحتی سایر شهرهای ایران می باشد. تمامی امکانات و تجهیزات لازمه به صورت قابل حمل هم پیش بینی شده اند که بنا به درخواست شما توسط سیستم باربری ملل به محل مورد نظر حمل شده و در عرض چند ساعت کلیه وسایل تزئینی و دکوراتیو در محل اسمبل شده و آشپزخانه سیار مستقر و مهمانداران در انواع کانترهای پذیرایی آماده پذیرایی خواهند بود.
در صورت تمایل به برگزاری مراسم در ملک شخصی پس از مشاوره ابتدایی توسط کارشناسان مجموعه وکسب اطلاع از انتظارات شما از نحوه برگزاری جشن مورد نظر، محل توسط طراح و دیزاینر مجموعه مورد بازدید و بررسی قرار گرفت تا از نظر امکانات و فضای لازم مورد ارزیابی قرار بگیرد و در صورت تامین حداقل شرایط برگزاری سایر امکانات در صورت لزوم- مانند تامین سیستم سرمایش و یا گرمایش،برق اضطراری به محل حمل می شوند. و طراح مجموعه نظر نهایی و طرح کلی اجرای مراسم را در اختیار شما خواهد گذاشت.تا با انتخاب خود طرح نهایی برگزاری مراسمتان را مجسم کنید.
در صورتی که مراجعین به فضایی برای برگزاری مراسم احتیاج داشته باشند تشریفات و خدمات مجالس ملل دارای کامل ترین فهرست باغ و ویلا های اختصاصی مناسب برای برگزاری مراسم می باشد. این مجموعه با در نظر گرفتن شرایط و سلیقه مراجعین چندین باغ مناسب برگزاری خاص آن مراسم به آنها معرفی خواهد کرد و در صورت تمایل در اختیار ایشان قرار خواهد داد.
تشریفات ملل دارای فهرست کاملی از سالن های اجتماعات در سطح شهر، باغ های با شکوه در داخل یا حومه شهر و متناسب با ظرفیت و شرایط هر نوع مراسم در اختیار میزبان قرار خواهد داد تا دامنه انتخاب مناسبی برای ایشان فراهم شود.

نشانی وب سایت: http://www.melalcatering.com/